Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
cytat: "System zacznie prawidłowo funkcjonować po zakończeniu głównych przebudów ulic – oznajmił radnym Adam Borowy, zastępca dyrektora Zarządu Dróg i Mostów." Według planu przetargów, jaki można sprawdzić na stronie Zarządu Dróg, przebudowy głównych ulic w Lublinie zakończą się w ... 2020 roku. Widocznie Ratusz ma nas za głupków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale o co chodzi? Jak byk jest napisane, że kierowca za daleko podjechał i czujniki nie zadziałały
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale o co chodzi? Jak byk jest napisane, że kierowca za daleko podjechał i czujniki nie zadziałały
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech sie nauczy kolo gdzie sie zatrzymuje wg przepisów, a nie do mediów. A może mandacik mu teraz, bo przeciez popełnił wykroczenie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozwiązanie dość tanie: Namalować na jezdni, prostokąt lub poprostu linie w poprzek, gdzie należy stanąć by czujnik nas wyłapał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na filmie widać, że kierujący motocyklem zatrzymał się i stał przed linią P-14 - linia warunkowego zatrzymania się złożona z prostokątów (według załącznika nr 2 do Dz.U. nr 220). Dlaczego więc Urząd Miasta kłamie ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Nietypowe zdarzenie" - chyba kpicie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pętle wyraźnie widać. Trzeba tylko po prostu na nich stanąć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
motocyklista zatrzymał się prawidłowo. linię widać na fragmentach filmu więc niech kieliszek nie pitoli. Poza tym taki sam problem występuje ul. Krańcowa, skręt w lewo w Pogodną jadąc w kierunku Męczenników Majdanka- na skręcie przejedzie czasami 1 samochód, potem czeka się wieczność- głównie w weekendy i po południu,po 16.00- kiedyś stałam autem 3 zmiany, na czwartej po prostu przejechałam na czerwonym, 5 tej zmiany nie chcialam czekac. ta sygnalizacja jest tak samo inteligentna jak naczynie do picia alkoholu, i puste czasami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W stanach mieli podobne problemy, pętla nie łapie motocykla i nawet jakby zatrzymał się wcześniej 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jadąc tysiąclecia tez jest fala ale czerwona... zdarza się że na kazdych światłach się staje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja tamtędy często jeżdżę i problemu takiego nigdy nie miałem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolega tez stał tam ponad 10min, ja miałem podobna sytuacje tylko z ul. walecznych w Andersa w strone olimpu w lewo skręcałem 3zmiany swiateł stałem,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na światłach nie łapie motocyklistów...Raz stałam z 20 minut na skrzyżowaniu obok decathlona dopóki nie nadjechał samochód!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I ja się oczekalem na tych światłach ehh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
– System zacznie prawidłowo funkcjonować po zakończeniu głównych przebudów ulic – oznajmił radnym Adam Borowy - czyli nigdy nie będzie funkcjonować prawidłowo, przecież zawsze prowadzone są jakieś remonty i przebudowy ulic w mieście. Brawo, tak się robi zakupy z kasy miasta, uczyć się cieniasy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zuk i Kieliszek rozmontowali płynność jazdy po Lublinie!!! Takie są fakty, zamowili bubel i jeszcze grubo za to zapłacili, zapłaciliśmy. Kiedyś od Lipowej do Grabskiego mozna było dojechać na zielonym(nie mowie o godzinach szczytu) spróbujcie teraz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Waldek napisał:
Qumak robi drugą część "przetargu". Równie dobrze mogli dać im zamówienie z wolnej ręki z takim SIWZ i PFU.
 Przetarg jeszcze nie roztrzygnięty. Skąd to przekonanie o wygranej? Czyżby jad sprinta nadal wypływał?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Któregoś razu również miałem taką sytuację tylko na Lubelskiego Lipca. Jadąc od Aqua chciałam skręcić w Piłsudskiego. Stałem przez 15 minut i nic. Jedynym wyjściem było zejście z kotocykla, przeprowadzenie go na pobliski przystanek i dalsza jazda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mądry jedzie na czerwonym..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...